Напевно, кожна людина якось стикалася з проблемою зборів речей у дорогу. Хочеться взяти і улюблені сукні, нові туфлі, і теплий одяг на випадок похолодання.
На перший погляд зібрати чемодан у дорогу, здається простіше простого, але це помилкова думка. Насправді ця процедура займає чимало часу та сил. Найчастіше всі речі не поміщаються в одну сумку, залишається тільки брати нову або трамбувати все в пакети, але погодьтеся, що це украй незручно, та й навіщо набирати багато непотрібних речей?
До Вашої уваги кілька корисних порад, як раціонально зібрати сумку в дорогу.
№1. Потрібно визначитися, що взяти із собою.
Місце, куди Ви запланували їхати, відповість на запитання. Якщо Ви зібралися вирушити на відпочинок до моря, то слід брати тільки легкий одяг і кілька вечірніх вбрань. Цього буде достатньо, адже насамперед Ви їдете відпочивати, а не везти всі переваги свого гардеробу.
Тим, хто збирається в екскурсійний тур, доведеться багато ходити, а це означає, що сукні та туфлі на високих підборах варто залишити вдома. Для такого активного відпочинку чудово підійдуть комфортні та зручні речі.
Бажано за тиждень до від’їзду варто переглянути прогноз погоди. Це допоможе не лише з організацією поїздки, а й остаточно визначитись із вибором одягу.
Насамперед слід розкласти весь одяг у купу перед собою, який Ви зібралися брати в поїздку і подивитися на них збоку. Навіщо це необхідно? Навіть візуально буде видно, що Ви явно переборщили і весь Ваш гардероб не поміститься у валізу. Це дозволить ще раз перебрати всі речі, «відібрати» непотрібні, а до тих, хто залишився, підібрати поєднану річ.
Як відомо, багато взуття не буває, але для поїздки це правило не поширюється. Стандартним набором є 3-4 пари взуття, а саме: босоніжки, пляжні шльопанці та кросівки. За бажанням можна взяти туфлі на підборах для походу в ресторан чи будь-який інший культурний заклад.
Чим менше ви візьмете косметичних засобів із собою, тим краще. Варто врахувати, що кожен крем або будь-який інший засіб – це додатковий вантаж, який у результаті важить більше, ніж основні речі.
Деякі речі можна не брати із собою, оскільки їх можна придбати вже на місці. Наприклад, крем для засмаги, зубну щітку, дезодорант та інші не менш важливі засоби. Дуже важливо звернути увагу на послуги, що надаються в готелі, де ви збираєтеся зупинитися. Частина готелів надає безкоштовні одноразові засоби гігієни.
У поїздку найкраще брати біжутерію. Цінні прикраси варто на час відпочинку залишити вдома, оскільки дорогі речі вимагають додаткової уваги, а це не дасть повної міри сприятливо провести Вашу відпустку. Зайвим переживанням відпочинку не місце.
Медикаменти найкраще брати із дому. Це дозволить не лише заощадити кошти, а й час на пошуки аптек. Також у більшості країн ліки та таблетки продаються за рецептом лікаря, тому це стане величезною проблемою для тих, хто страждає на якісь хронічні захворювання.
У Вашій аптечці обов’язково повинні бути знеболювальні таблетки та ліки від температури, медикаменти для шлунково-кишкового тракту та проти алергії.
Перед поїздкою слід перевірити всі документи, щоб невдовзі не виникло проблем на стійці реєстрації в аеропорту. Головним документом є документ, що засвідчує особу, закордонний паспорт чи віза, залежно в яку країну Ви вирушаєте, в обов’язковому порядку квитки, банківські картки та інші не менш важливі документи. Копії документів будуть не зайвими, вони також можуть стати в нагоді у поїздці.
Кожна людина хоче відобразити найкращі моменти зі свого життя. У цьому нам допомагає сучасна техніка. Яка поїздка може відбутися без телефону, відеокамери та фотоапарата? Тому, збираючи все найнеобхідніше в дорогу, слід взяти і зарядні пристрої до них.
№2. Слід навчитися складати речі у валізу для економії місця.
Для того щоб Ваші речі займали якнайменше місця, існує кілька хитрощів:
Валіза готова. Щасливої дороги!
We use cookies to improve the interaction with you. By using this service, you agree to our terms and conditions for using cookies. MoreОК